ویژگی‌ها و طراحی جاکفشی مدرن

ویژگی‌ها و طراحی جاکفشی مدرن

جاکفشی مدرن

ویژگی‌ها و طراحی جاکفشی مدرن

با توجه به افزایش تعداد طرفداران طراحی و دکوراسیون مدرن، لازم است تا لوازم خانه و تمام المان‌هایی که در دکوراسیون به کار ‌می‌روند نیز با این سبک هماهنگ شوند. اما جاکفشی یکی از المان‌هایی است که از مدت‌ها پیش تغییر زیادی در طراحی به خود ندیده است. به همین دلیل لازم است تا با ویژگی‌ها و طراحی‌های جاکفشی مدرن آشنا شویم تا بتوانیم بهترین گزینه هماهنگ با یک دکوراسیون امروزی را تهیه کنیم.
به ویژه اینکه با وجود زندگی آپارتمان نشینی و با توجه به قوانین حاکم بر آپارتمان‌ها، لازم است تا جاکفشی درون منزل قرار بگیرد و از همین رو لزوم هماهنگی آن با سایر لوازم بیشتر مشخص می‌شود. در جاکفشی‌های مدرن انواعی وجود دارند که کاربری چندگانه دارند و به این ترتیب محلی برای قرار دادن کفش‌ها دارید، بدون اینکه وسیله‌ای با ظاهر جاکفشی در گوشه اتاق داشته باشید.

جاکفشی مدرن چندکاره شبیه صندلی

ویژگی‌های جاکفشی مدرن

از مهم‌ترین ویژگی‌های جاکفشی‌های جدید می‌توان به تنوع در رنگ‌بندی، کم جا بودن و ظاهر شیک آن‌ها اشاره کرد. به طوری که برخی مدل‌های جدید جاکفشی چندکاربری دارند و ظاهرشان شبیه جاکفشی نیست؛ بلکه شبیه به صندلی، کنسول یا دیگر لوازم منزل طراحی می‌شوند.

از دیگر ویژگی‌های جاکفشی‌های مدرن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارای ابعاد و اندازه‌های متنوعی هستند و به همین دلیل هر سلیقه‌ای می‌تواند طرح دلخواه خود را از میان آن‌ها پیدا کند.
  • با وجود طراحی‌های جذاب و شیک، قیمت مناسب و مقرون به صرفه‌ای دارند.
  • مدل جاکفشی جدید طوری طراحی می‌شوند که از حداکثر فضای داخلی استفاده می‌شود و در عین حال فضای کمتری را در منزل اشغال می‌کنند. لذا در طراحی سبک مدرن برای قرار دادن کفش‌های بیشتر در وسیله‌ای کوچک‌تر بسیار مناسب است.
  • وزن آن‌ها مناسب و سبک است. همچنین دارای مقاومت و استحکام بسیار بالایی می‌باشند. لذا افراد می‌تواند در طولانی مدت از این محصولات استفاده کنند.

 

جاکفشی مناسب برای خانه های کوچک

اگر قصد دارید یک مدل جاکفشی جدید برای منزل خود انتخاب کنید، می‌توانید از مدل‌های زیر طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید. اما متأسفانه معمولاً مدل‌های جاکفشی مدرن تنوع کمی در بازار دارند و بهتر است طرح مورد نظرتان را انتخاب کرده و آن را برای ساخت سفارش دهید. این حالت از نظر قیمت تفاوتی با خرید محصول آماده نخواهد داشت اما مطمئناً طراحی آن کاملاً منطبق با خواست شما خواهد بود. می‌توانید طرح مورد نظر خود را از اینترنت، مجلات یا از میان محصولات زیر انتخاب کنید و برای سفارش ساخت با آکس چوب تماس بگیرید.

جاکفشی مدرن کوتاه چوبی

جاکفشی‌های مدرن علاوه بر اینکه جای کمی را در خانه اشغال می‌کنند، از درون فضای زیادی برای قرار دادن کفش‌ها دارند. به تصویر زیر دقت کنید. این جاکفشی تنها به اندازه یک وجب عرض دارد اما از آنجا که کفش‌ها به صورت ایستاده درون آن قرار می‌گیرند، تعداد زیادی را در خود جا می‌دهد.

جاکفشی بزرگ و کم جا مناسب خانه های کوچک

اگر کفش‌های رنگی زیبایی دارید که به نمایش گذاشتن آن‌ها جلوه خوبی خواهد داشت، می‌توانید از نمونه‌های بدون در یا دارای در شیشه‌ای استفاده کنید. این مدل به ویژه برای منازلی که دارای پاگرد در جلوی در ورودی هستند بسیار مناسب است. در این مدل منازل، فضای سالن از فضای جلوی در ورودی جدا شده و در نتیجه می‌توان با به نمایش گذاشتن کفش‌ها حال و هوای متفاوتی به فضای پاگرد یا هال بخشید.

جاکفشی بلند با درب شیشه ای
جاکفشی شبیه صندلی بدون در ساده
جاکفشی مدرن شبیه صندلی نارنجی
جاکفشی چوبی ساده مدرن

یکی دیگر از مدل‌هایی که برای منازل دارای پاگرد بسیار مناسب است جاکفشی‌های بدون در و شبیه به صندلی است. این مدل‌ها علاوه بر ظاهر مدرن و زیبایی که دارند، هنگام پوشیدن کفش می‌توان از نشیمنگاه آن استفاده کرد. این طراحی به عنوان جاکفشی بیرون از خانه نیز مناسب است.

جاکفشی مدرن شبیه صندلی
جاکفشی صندلی چندکاره

اگر تمایل دارید جاکفشی را بیرون از منزل خود قرار دهید، مدل‌های ساده‌تر و حتی بدون در می‌توانند مناسب باشند. هرچند این مدل‌ها برای هال نیز کاربرد دارند.

جاکفشی بیرونی
جاکفشی ساده بدون در و قفسه

مدل زیر هم علاوه بر اینکه برای قرار گرفتن در بیرون از منزل مناسب است، محلی برای نشستن دارد تا هنگام پوشیدن یا درآوردن کفش‌ها بتوان از آن استفاده کرد.

جاکفشی چوبی ساده مدرن

جاکفشی‌های مدرن به قدری زیبا و شیک طراحی می‌شوند که حتی می‌توان از آن‌ها در وسط سالن پذیرایی و برای جداسازی دو قسمت اتاق از یکدیگر استفاده کرد. نمونه‌ای از آن را در زیر مشاهده می‌کنید.

جاکفشی مناسب برای سالن پذیرایی

اگر در منزل خود کتابخانه یا دکوری‌های بلند داشته باشید، بد نیست برای هماهنگی، جاکفشی بلند استفاده کنید. این مدل‌ها می‌توانند به صورت بدون در، دارای در یا با در شیشه‌ای طراحی شوند.

جاکفشی بلند با درب شیشه ای

اگر در منزل خود لوازم پتینه کاری شده دارید یا به سبک روستیک علاقه‌مندید مدل‌های زیر می‌تواند مناسب باشد.

جاکفشی پتینه سبک سنتی
جاکفشی پتینه

مدل‌های جاکفشی مدرن به قدری متنوع هستند که با هر مدل مبلمان و هر سلیقه‌ای هماهنگ می‌شوند. مثلا اگر به وسایل حصیری، سبدهای حصیری، مبلمان شبیه به حصیر و گلیم و این قبیل لوازم علاقه دارید، جاکفشی مدل حصیری را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

جاکفشی طرح حصیر
جاکفشی مدل حصیری

طرفداران سبک‌های روستیک و سنتی راحت‌تر می‌توانند طرح مورد نظر خود را در بازار به صورت آماده پیدا کنند. این روزها جاکفشی‌های چوبی مشابه صندوقچه یا کابینت‌های قدیمی طرفداران زیادی دارند و به همین دلیل در بازار هم بیشتر به چشم می‌خورند.

جاکفشی مدرن سنتی
جاکفشی چوبی روشن
جاکفشی ساده چوبی

این روزها اکثر منازل به سبک مدرن چیدمان شده‌اند با لوازم ساده و شیک. جاکفشی مدرن مناسب این مدل دکوراسیون نیز طراحی شده که در ادامه مدل‌های آن را مشاهده می‌کنید.

جاکفشی چوبی شیک
جاکفشی چوبی طوسی
جاکفشی مدرن ساده
جاکفشی طوسی طلایی

اگر به طرح و نقوش سنتی یا منبت علاقه دارید، می‌توانید نقش دلخواه خود را بر روی درب جاکفشی حک کنید. ما سفارش انواع منبت کاری و حکاکی روی چوب را قبول می‌کنیم. به این وسیله می‌توانید نقوش روی این محفظه کفش‌ها را با نقوش دیگر لوازم خود ست کنید.

جاکفشی منبت نقش دار و مدرن

در برخی دکوراسیون‌ها از چوب استفاده‌ای نشده و از همین رو قرار دادن جاکفشی چوبی نمی‌تواند چندان مناسب باشد. برای این منازل، می‌توان جاکفشی با طرح گرانیت را پیشنهاد داد. البته جنس این وسیله از سنگ گرانیت نیست؛ بلکه فقط روکش شبیه گرانیت دارد. جنس آن می‌تواند چوب یا فلز باشد وعموما چوبی است. از مزیت‌های این روکش‌ها رنگبندی متنوع آن‌هاست. به طوری که می‌توانید آن را متناسب با فضای خانه خود انتخاب کنید.

جاکفشی لوکس با طراحی سنگ گرانیت
جاکفشی مدرن گرانیتی مشکی

در برخی دکوراسیون‌ها از چوب استفاده‌ای نشده و از همین رو قرار دادن جاکفشی چوبی نمی‌تواند چندان مناسب باشد. برای این منازل، می‌توان جاکفشی با طرح گرانیت را پیشنهاد داد. البته جنس این وسیله از سنگ گرانیت نیست؛ بلکه فقط روکش شبیه گرانیت دارد. جنس آن می‌تواند چوب یا فلز باشد وعموما چوبی است. از مزیت‌های این روکش‌ها رنگبندی متنوع آن‌هاست. به طوری که می‌توانید آن را متناسب با فضای خانه خود انتخاب کنید.

جاکفشی آینه ای مناسب منازل کوچک

در طراحی مینیمال از هیچ تزئینی استفاده نمی‌شود. همه چیز ساده و دارای رنگ‌های خنثی است. پس اگر منزل خود را با سبک مینیمال طراحی کرده‌اید، مدل زیر را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

جاکفشی مینیمال

اگر خانه لوکسی دارید و طرفدار سبک‌های سنتی و روستیک نیستید، باید جاکفشی را نیز متناسب با دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید. نمونه‌هایی مانند تصاویر زیر می‌توانند علاوه بر اینکه محلی برای قرار دادن کفش‌ها هستند، می‌توانند نقش کنسول را نیز ایفا کنند و مکان مناسبی برای قرار دادن شمعدان، گلدان، آینه و غیره به شمار می‌روند.

جاکفشی لوکس مدرن طوسی طلایی
جاکفشی مشکی
جاکفشی مدرن طوسی شبیه کابینت
جاکفشی مدرن طوسی طلایی

گاهی کودکانمان تعداد خیلی زیادی کفش دارند و می‌توانند به تنهایی یک قفسه بزرگ را پر کنند. به علاوه خیلی از اوقات تمایل دارند برای اینکه حس استقلال داشته باشند، تمایل دارند همه چیز را در اتاق شخصی خود و به صورت جدا از سایر اعضای خانواده داشته باشند. شما هم می‌توانید برای ارضای حس استقلال طلبی آن‌ها، یک جاکفشی متناسب با دکوراسیون اتاق کودک برایشان تهیه کنید.

جاکفشی مناسب اتاق خواب کودک

هنگام انتخاب مدل جاکفشی جدید برای سفارش به چه نکاتی توجه کنیم؟

وقتی قصد دارید یک جاکفشی جدید برای منزل خود سفارش دهید، لازم است تا برای ایجاد هماهنگی بین جاکفشی جدید و سایر لوازم قدیمی منزل خود نکات زیر را در نظر بگیرید:

ابعاد جاکفشی جدید

ابعاد جاکفشی جدید را متناسب با اندازه منزل و هم چنین سایز سایر لوازم خود انتخاب کنید. برای مثال چنانچه سایر لوازم شما ظریف هستند باید یک مدل جاکفشی ظریف انتخاب کنید تا با سایر المان‌های موجود در منزل هماهنگی داشته باشد و همین طور بالعکس چنانچه مبل‌های بزرگ، می‌زنهارخوری بزرگ و… در منزل دارید باید یک جاکفشی بزرگ و متناسب با آن‌ها سفارش دهید.

جاکفشی باریک کم جا و مدرن

جنس جاکفشی

همانطور که اندازه لوازم موجود در خانه را باید متناسب با هم در نظر بگیرید، جنس آن‌ها نیز باید هماهنگ باشد. برای مثال اگر میز‌های چوبی دارید بهتر از جاکفشی چوبی یا ممبران سفارش دهید و اگر پایه‌های میز و مبلمانتان فلزی است از جاکفشی‌هایی با طرح فلز انتخاب کنید.

جاکفشی مدرن با پایه فلزی

رنگ جاکفشی جدید

رنگ‌بندی از دیگر نکات مهم در خرید لوازم منزل است. با اینکه انتخاب رنگ یک مورد سلیقه‌ای است اما باید متناسب با دکوراسیون منزل صورت بگیرد. خوشبختانه مدل‌های جاکفشی مدرن رنگ‌بندی متنوعی دارند و به راحتی می‌توانید رنگ مورد نظر خود را از میان مدل‌های جاکفشی‌های مدرن انتخاب کنید.

جاکفشی سفید چوبی

سفارش جاکفشی مدرن

از پرطرفدار‌ترین مدل‌های جاکفشی مدرن می‌توانیم به طرح فانتزی، جاکفشی دیواری و مدل‌ایستاده اشاره کنیم. امروزه با توجه به گسترش اینترنت، روش خرید محصولات تنوع بیشتری پیدا کرده و شما می‌توانید حتی به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری محصول مورد نظر خود را خریداری کرده یا آن را مطابق با سلیقه خود سفارش دهید.

هنگام خرید اینترنتی امکان مشاهده محصول، انتخاب ابعاد و رنگ آن وجود دارد. همچنین شما می‌توانید از کارشناسان فروش راهنمایی‌های لازم را جهت کیفیت آن‌ها دریافت کنند. یکی از برترین ویژگی‌های خرید اینترنتی، صرفه‌جویی در وقت است. از همین رو اگر برای خرید وقت ندارید، اینترنتی خرید کنید. البته برخی شرکت‌ها مثل آکس چوب امکان مراجعه حضوری را نیز فراهم می‌کنند تا مشتریان در صورت تمایل بتوانند مراجعه حضوری کرده و محصولات تولید شده را از نزدیک مشاهده کنند.

قبل از سفارش جاکفشی می‌توانید استعلام بگیرید تا بتوانید بودجه کافی برای خرید را کنار بگذارید.

سخن آخر

اکثر خانه‌ها دارای طراحی و سبک مدرن و شیک می‌باشند. لذا بهترین گزینه برای افراد خرید این مدل جا کفشی می‌باشد. چرا که با فضای مدرن و شیک خانه آن‌ها به راحتی هماهنگ می‌شود. از طرفی می‌توان گفت رنگ‌های متنوعی از این مدل جا کفشی در بازار وجود دارد که مورد سلیقه افراد است.

علاوه بر این، متریال مختلف به کار رفته در طراحی این جا کفشی بسیار خوب و با کیفیت می‌باشد. پس افراد می‌توانند با اطمینان کامل خرید مطمئنی داشته باشند. خرید این مدل جا کفشی‌ها به افراد آپارتمان نشین پیشنهاد می‌شود. چرا که استفاده بهینه از یک فضا را برای آن‌ها ایجاد می‌کند. همچنین آن‌ها می‌توانند به بهترین شکل ممکن کفش‌های خود را ساماندهی کنند.

۱.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *