درباره ما

ABOUT US

درباره ما

آکس چوب

Divider Image

شرکت درودگران نوپرداز دانش با نام تجاری آکس چوب به شماره ثبت ۴۹۱۱۳۲ در سال ۱۳۸۹ با هدف تولید محصولات با کیفیت و متنوع کابینت کلاسیک در ایران توسط سهیل سهیلی تاسیس گردید.

عملکرد اصلی این شرکت تولید و فروش انواع محصولات ساخته شده از mdf و چوب با روکش های pvc و طبیعی و رنگ که در ساخت دکورهای داخلی ساختمان و کابینت آشپزخانه ،کمد دیواری و محصولات مشابه به کار می رود

مجموعه آکس چوب با احداث سه کارخانه جهت تولید محصولات ممبران، منبت و روکش طبیعی با استفاده از جدیدترین متد در کنار پیشرفته ترین ابزار و ماشین آلات توانسته است به طور مستقیم برای ۳۵۰ نفر شغل ایجاد کند.

تیم متخصص طراحی آکس چوب با آگاهی به دانش و فناوری های به روز و مختلف دنیا توانسته کمک شایانی به فعالیت گسترده این مجموعه کند.

یکی از اهداف آکس چوب علاوه بر کسب در آمد، کمک به اقتصاد کشور جهت جلوگیری از خارج شدن ارز می باشد. این امر با ایجاد شغل و حل کردن معضل بیکاری امکان پذیر است به همین دلیل خانواده آکس چوب سالانه تعداد زیادی عضو جدید می پذیرد.

آمار و ارقام دروغ نمی گویند

شرکت آکس چوب مفتخر است طی ۸ سال فعالیت مداوم در عرصه تولید محصولات و مصنوعات چوبی با داشتن ۳۵۵ محصول منبت و ممبران، که در ۲۴۲۵۰ پروژه در تهران و شهرستان ها کار شده، توانسته است نظر ۳۶۰۰ مشتری رضایتمند را جلب کند.

۰
محصولات
۰
مشتری رضایتمند
۰
پروژه ها
۰
پرسنل

AUXWOOD

بهترین حرفه ای ها

با تیم ما آشنا شوید

Divider Image

شرکت آکس چوب تولید کننده متنوع ترین محصولات کابینت کلاسیک در ایران توسط ابوذر زارع سهیلی درسال ۱۳۸۹ تاسیس گردید. عملکرد اصلی این شرکت تولید درب های کابینت کلاسیک با روکش PVC می باشد که این نیاز همواره با توجه به نیاز های مشتریان و پیشرفت این صنعت در دنیا متغییر می باشد.

رضایت مشتریان

مشتریان راجب آکس چوب چه میگویند

کارخانه آکس چوب

محصولات آکس چوب

کارخانه آکس چوب

محصولات آکس چوب