میز مناسب برای آشپزخانه ای با کابینت ممبران کلاسیک

میز مناسب برای آشپزخانه ای با کابینت ممبران کلاسیک

در هر آشپزخانه ای چه مدرن چه کلاسیک و با هر سبک کابینتی مثل ممبران یا روکش چوب مهم ساخت یک فضای صمیمی و گرم برای انجام فعالیت های روزانه و دورهمی های خانوادگی است.در یک آشپزخانه با کابینت ممبران کلاسیک میتوان ایده های جذابی برای ساخت یک میز کوچک و یا اضافه کردن آن مطرح کرد که فضایی برای پیش هم بود اعضای خانواده را فراهم کنید.در مقاله پیش رو ما چندین پیشنهاد جذاب را برای شما مطرح کرده ایم.

انواع میز برای آشپزخانه با کابینت ممبران کلاسیک

این‌ که آشپزخانه با طراحی کابینت ممبران کلاسیک یک آشپزخانه باز یا یک آشپزخانه بسته است، اضافه کردن یک میز یا یک منطقه غذاخوری کوچک بحثی مهم است.
میز می‌تواند یک مکان عالی جهت دور هم جمع شدن دوستان و خانواده و یا حتی یک مکان مناسب برای گذراندن وقت در طی روز است. بسیاری از ما تمایل داریم که میز آشپزخانه بزرگ داشته باشیم، اما فضا اجازه نمی‌دهد. بااین‌حال، راه‌هایی وجود دارد که با آن در داخل آشپزخانه با کابینت ممبران کلاسیک بدون برهم خوردن طرح به ساخت میز بپردازید. این چند روش در زیر آمده است.

میز تاشو برای آشپزخانه

یکی از ساده‌ترین راه‌های اضافه کردن چند صندلی، اضافه کردن یک میز تاشو است. میزی که مهم نیست به سمت بالا یا به سمت پایین جمع می‌شود، یک میز به‌راحتی می‌تواند به شیوه‌ای راحت اضافه‌شده و زمانی که لازم باشد خارج شود. در هنگام استفاده از یک صندلی کوچک، به‌راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید. برای اضافه کردن به میز کوچک، می‌توانید صندلی‌های جمع‌وجور را که می‌توانند درزمانی که با آن‌ها کار ندارید در برابر دیوار قرار داده شوند استفاده کنید.

این میزهای تاشو حتی میتواند به شما فضایی برای کار نیز بدهد. اگر آشپزخانه ای کوچک دارید این میز جمع و جور میتواند یک فضای اضافه برای آماده سازی غذانیز باشد. آن را باز کنید و بعد از کارها و صرف غذا آن را ببندید

میزهای تاشو برا صرف غذا در یک محیط کلاسیک

دایره زمان در طراحی آشپزخانه

 در طراحی آشپزخانه با کابینت ممبران کلاسیک باریک ، مانند یک آشپزخانه موازی، یک میز بزرگ قطعاً کارهای خانم خانه را مختل خواهد کرد. با این‌حال، اگر یک میز دایره‌ای کوچک در انتها اضافه شود، ذخیره فضای مناسب و رفت‌وآمد در کنار هم همراه با یک محدوده برای نشستن می‌تواند ترکیب شوند.

اگر یک آشپزخانه u شکل دارید و یا L شکل در انتهای آن یک میز کوچک گرد اضافه کنید. این مکان میتواند یک محیط خوب برای صرف صبحانه باشد و جای یک جزیره برای شما بگیرد.

اضافه کردن یک میز گرد صبحانه برای دورهم جمع شدن اعضای خانواده در آشپزخانه با کابینت کلاسیک

میز صبحانه

افزودن یک میز کوچک در گوشه که به‌خوبی با طرح آشپزخانه سازگار باشد کار بسیار مناسبی است. یک میز را می‌توان به‌طور منظم در برابر دیوار قرارداد و این میز کوچک اجازه می‌دهد که فضا برای ۲ یا ۳ نفر باشد. این سبک میز یک انتخاب عالی برای طراحی آشپزخانه مستقیم یا طراحی آشپزخانه L با کابینت ممبران کلاسیک است. این نوع میز را می‌توان در میان یا در انتهای طرح اضافه شود و درحالی‌که به نظر می‌رسد بخشی از آشپزخانه است. این نوع میز همچنین یک‌راه عالی برای اضافه کردن رنگ است. آشپزخانه با صندلی‌های رنگارنگ و یک مرکز کوچک زیبا، که دارای یک محدوده غذاخوری کوچک است!

شما میتوانید رنگ صندلی و یا میز خود را با رنگ کابینت ها ست کنید.اگر کابینت آشپزخانه  با رنگ روشن دارید می توایند از میز چوبی با رنگ های قهوه ای و یا قرمز گرم استفاده کنید تا یک تعادل رنگی خوب داشته باشید.استفاده از رنگ های روشن برای صندلی های میز در آشپزخانه کمتر پیشنهاد میشود مخصوصا اگر شما کودکی نوپا در خانه دارید.

کابینت ممبران کلاسیک و منطبق شدن یک میز زیبا و کوچک درون این محیط

پنجره صندلی

 درنهایت گزینه دیگری برای اضافه کردن یک میز در آشپزخانه به‌صورت آسان با استفاده از پنجره است. یک میز کوچک را می‌توانید در مقابل پنجره قرار دهید تا بتوانید در کمال آرامش یک وعده‌ غذا بخورید. یک منطقه غذاخوری یک  تمایز بین آشپزخانه و ناهارخوری را در فضا ایجاد می‌کند. این شیوه همچنین راه دیگری است که برای شما می‌تواند یک منطقه غذاخوری را در محدوده پنجره ایجاد نماید. بیشتر آشپزخانه‌ها پنجره‌ای دارند بنابراین، برخی از صندلی‌ها رو به پنجره در داخل آشپزخانه قرار دهید. قبل از شروع یک روز کاری خوردن قهوه یا میان وعده در چنین فضای زیبایی می‌تواند آغاز یک روز عالی باشد.

نور خورشید گرما و حس خوبی را به فضا می بخشد. با قرار دادن میز در کنار پنجره این حس را همه زمان ها به آشپزخانه خود منتقل کنید.

پنجره های بزرگ علاوه بر بزرگ تر نشان دادن محیط و انتقال نور می توانند محل خوبی را در کنا خود برای استراحت فراهم کنند.

میز کنار پنجره در محیط آشپزخانه کلاسیک

سخن آخر

اضافه کردن یک فضای نشستن در آشپزخانه واقعاً می‌تواند صمیمت و گرمی را به فضای منزل و آشپزخانه اضافه کند. اینکه فضای شما برای گذاشتن میز کم یا زیاد است فرقی ندارد با یکم خلاقیت و قرار دان مناسب صندلی ها می توایند یک مکان برای دورهمی های خانوادگی تان فراهم کنید.کابینت های کلاسیک با جنس ممبران پیشنهاد خوبی برای طراحی یک آشپزخانه هستند حال اگر شما وسایل و یا حتی میز خود را با این طراحی منطبق کنید قطعا زیبایی منحصر به فردی را خواهید داشت.

امتیاز بدید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *