میز غذا خوری با کانتر آشپزخانه

میز غذا خوری با کانتر آشپزخانه

میز تاشو برای آشپزخانه

یکی از ساده‌ترین راه‌های اضافه کردن چند صندلی، اضافه کردن یک میز تاشو است. میزی که مهم نیست به سمت بالا یا به سمت پایین جمع می‌شود، یک میز به‌راحتی می‌تواند به شیوه‌ای راحت اضافه‌شده و زمانی که لازم باشد خارج شود. در هنگام استفاده از یک صندلی کوچک، به‌راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید. برای اضافه کردن به میز کوچک، می‌توانید صندلی‌های جمع‌وجور را که می‌توانند درزمانی که با آن‌ها کار ندارید در برابر دیوار قرار داده شوند استفاده کنید.

این میزهای تاشو حتی میتواند به شما فضایی برای کار نیز بدهد. اگر آشپزخانه ای کوچک دارید این میز جمع و جور میتواند یک فضای اضافه برای آماده سازی غذانیز باشد. آن را باز کنید و بعد از کارها و صرف غذا آن را ببندید

میزهای تاشو برا صرف غذا در یک محیط کلاسیک

میز صبحانه

افزودن یک میز کوچک در گوشه که به‌خوبی با طرح آشپزخانه سازگار باشد کار بسیار مناسبی است. یک میز را می‌توان به‌طور منظم در برابر دیوار قرارداد و این میز کوچک اجازه می‌دهد که فضا برای ۲ یا ۳ نفر باشد. این سبک میز یک انتخاب عالی برای طراحی آشپزخانه مستقیم یا طراحی آشپزخانه L با کابینت ممبران کلاسیک است. این نوع میز را می‌توان در میان یا در انتهای طرح اضافه شود و درحالی‌که به نظر می‌رسد بخشی از آشپزخانه است. این نوع میز همچنین یک‌راه عالی برای اضافه کردن رنگ است. آشپزخانه با صندلی‌های رنگارنگ و یک مرکز کوچک زیبا، که دارای یک محدوده غذاخوری کوچک است!

شما میتوانید رنگ صندلی و یا میز خود را با رنگ کابینت ها ست کنید.اگر کابینت آشپزخانه  با رنگ روشن دارید می توایند از میز چوبی با رنگ های قهوه ای و یا قرمز گرم استفاده کنید تا یک تعادل رنگی خوب داشته باشید.استفاده از رنگ های روشن برای صندلی های میز در آشپزخانه کمتر پیشنهاد میشود مخصوصا اگر شما کودکی نوپا در خانه دارید.

کابینت ممبران کلاسیک و منطبق شدن یک میز زیبا و کوچک درون این محیط

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *