کابینت ممبران سفید طلایی ؛ آرام و با شکوه در دل آشپزخانه ی شما

کابینت ممبران سفید طلایی؛ آرام و با شکوه در دل آشپزخانه ی شما

چگونه می توان از زیبایی و دکوراسیون یک خانه سخن گفت و اسمی از کابینت های آن نیاورد یا تاثیر آن را در نظر نگرفت؟ بدون شک کابینت ها، اصلی ترین نقش را در زیبایی آشپزخانه ایفا می کنند و می توانند از آشپزخانه شما، یک فضای رویایی بسازند. جای بسی خوشبختی است که با پیشرفت تکنولوژی می توانید هر مدل و طرحی از کابینت را بخواهید، برای منزل تان سفارش دهید!

از کابینت های ساده و مدرن رنگارنگ گرفته تا کابینت های طراحی شده به سبک کلاسیک، وزین و با وقار! اگر چه افراد بی شماری هستند که طرفدار مدل های اسپرت و جدید کابینت هستند، اما افراد بسیاری زیادی دیگری نیز هستند که سبک کلاسیک را به دلیل اصالت و اشرافیت آن بیشتر می پسندند و ترجیح می دهند، فضای منزل آن ها هنوز بوی نوستالژیک و خاطره انگیز روزگار گذشته را بدهد.

ما در این مقاله سعی داریم درباره ی کابینت آشپزخانه ممبران سفید طلایی اطلاعات جامعی را به شما عرضه کنیم. با تیم طراحی و ساخت کابینت آکس چوب ، در این محتوا همراه باشید.

کابینت ممبران سفید طلایی بهترین انتخاب برای آشپزخانه شما

کابینت ممبران چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

پیشرفت تکنولوژی و ساخت دستگاه های CNC ، نوع جدیدی از کابینت ها را وارد بازار و آشپزخانه های امروزی کرده است که به کابینت ممبران یا کابینت آشپزخانه وکیوم معروف است. کابینت ممبران، حاصل طراحی دستگاه های سی ان سی بر روی ام دی اف خام است. این دستگاه ها قادرند انواع طرح ها و اشکال تزئینی و زیبا را بر روی چوب یا ام دی اف به وجود آورند. پس از آن، ام دی اف طراحی شده وارد دستگاه وکیوم شده و به وسیله روکش پی وی سی که لایه ای ضد رطوبت است، به صورت یکپارچه و بدون درز، وکیوم و پوشش داده می شود.

کابینت ممبران را می توان نسل جدیدی از کابینت در بازار امروز دانست که با ویژگی های خاص و ظاهر کلاسیک و چشم نوازی که دارد، توانسته نظر مخاطبان و مشتریان بسیاری را به سمت خود جلب کند. این کابینت، سبک کلاسیک و اروپایی دارد و از نظر قیمت در رنج متوسط قرار دارد و متناسب با بودجه شما خواهد بود.

ویژگی دیگر کابینت ممبران که باعث توجه خریداران بسیاری شده است، ضد آب بودن آن است. این کابینت به دلیل اینکه با لایه پی وی سی، وکیوم و روکش می شود، ضد آب می باشد و آب یا رطوبت نمی تواند به کابینت های شما نفوذ کند، بنابراین از ماندگاری بسیاری بالایی برخوردار است. استفاده بهینه از فضاهای کوچک یکی دیگر از خاصیت های کابینت ممبران است.

به نحوی که طراحان کابینت آشپزخانه می تواند از کمترین فضا ها هم استفاده بهینه کنند. شما هر گوشه و کناری را می توانید با کابینت ممبران، قفسه بندی و کابینت کنید و نگران کمبود جا نباشید! توصیه می کنیم در صورتی که تمایل دارید با سایر ویژگی های کابینت ممبران آشنا شوید، این محتوا را بخوانید:

طراحی کابینت ممبران سفید طلایی در مدل کابینت آشپزخانه L شکل

کابینت ممبران سفید طلایی :

کابینت ممبران سفید طلایی یکی از خاص ترین ترکیب رنگ های موجود کابینت ممبران است که پر طرفدار ترین آن ها نیز می باشد. علت محبوبیت کابینت ممبران سفید طلایی را می توان در ترکیب رنگ سفید و رنگ طلایی جستجو کرد. رنگ سفید، از دیرباز، مورد توجه سبک کلاسیک بوده است و  رنگ طلایی، نماد اشرافیت و شکوه است. طبیعی است که ترکیب این دو رنگ در کنار هم، ترکیب چشم نوازی را پدید آورد که چشم هر خریداری را به خود خیره سازد.

در طراحی کابینت ممبران سفید طلایی معمولا، اسکلت کلی کابینت،‌ مانند بدنه و درب ها، به رنگ سفید هست و ابزار آلات جانبی مانند دستگیره ها، سر ستون ها، تاج ها و یا سایر وجوه غیر تزئینی مانند شیر آلات را به رنگ طلایی می سازند. البته دست شما برای انتخاب بسیار باز است و می توانید مقدار بیشتر یا کمتری از رنگ طلایی در طراحی کابینت ممبران خود استفاده کنید.

کابینت ممبران سفید طلایی ، جدیدترین رنگ سبک کلاسیک

کابینت ممبران سفید طلایی ، جدیدترین رنگ سبک کلاسیک:

کابینت ممبران سفید طلایی را می توان به روزترین ترکیب رنگ در سبک کلاسیک کابینت دانست. دقت داشته باشید که اگر چه رنگ طلایی حس لوکس بودن و اشرافیت را القا می کند، اما این رنگ ظرافت ها و محدودیت های خاص خود را دارد و نمی تواند با هر نوع رنگی، ترکیب شود. ترکیب رنگ طلایی با رنگ سفید، یکی از بهترین ترکیب رنگ ها است و معمولا رنگ طلایی با سایر رنگ ها به دلیل عدم تناسب، ترکیب نمی کنند.

افراد بسیاری رنگ های روشن را به دلیل ویژگی هایش، برای دکوراسیون منزل خود می پسندند. رنگ سفید به دلیل خنثی بودن به راحتی با سایر لوازم منزل ترکیب و هماهنگ می شود و زمانی که با رنگ طلایی ترکیب می شود، می تواند جذاب تر و با شکوه تر به نظر برسد.

اگر از مبلمان یا سایر لوازم چوبی رنگ طلایی استفاده می کنید، بهترین رنگ کابینت برای شما، کابینت ممبران سفید طلایی است. ترکیب رنگ سفید و طلایی در کابینت ممبران، یکی از رنگ های مورد پسند زوج های جوان می باشد که به راحتی می توانند دکوراسیون منزل خود را با آن هماهنگ کنند.

کابینت ممبران سفید طلایی ، یادگاری چند هزار سالهکابینت ممبران سفید طلایی ، یادگاری چند هزار ساله:

زمانی که همه چیز مانند امروز، رنگارنگ نبود، طلایی تنها رنگی بود که به لوازم و اسباب منزل زینت می بخشیده است. بشر به طور تاریخی عادت کرده است که از دیدن باریکه های طلا مانند دستبند یا حلقه، لذت ببرد. تزئین با طلا را می توان در ظروف و مجسمه ها و سایر لوازم منزل که در موزه ها و کلکسیون های جهان، موجود هستند، مشاهده کرد. پر بیراه نیست که بشر امروز، هنوز هم دوست داشته باشد نماد و المان اشرافیت را همراه خود داشته باشد و از آن در ترکیب رنگ فضای منزل خود استفاده نماید و از آن لذت ببرد.

کابینت ممبران سفید طلایی تنوع بالایی دارد:

همان طور که اشاره شد اسکلت کابینت ممبران سفید طلایی ، سفید است و در تزئینات آن از رنگ طلایی استفاده می شود. اگر رنگ طلایی را به طور شلوغ و غالب نمی پسندید، می توانید در ترکیبات کمتری از آن استفاده کنید.

کابینت ممبران سفید طلایی تنوع بالایی دارد

از رنگ طلایی در طراحی کابینت ممبران، می توان در سرستون ها و تاج های کابینت استفاده کرد و یا می توان در شیر آلات و زهوار های هود استفاده نمود. حتی می توانید دستگیره ها و روشنایی ها را از رنگ طلایی انتخاب کنید و یا سایر جاهایی که مورد پسند و سلیقه شماست. به هر حال دست شما برای انتخاب بسیار باز است و هر جا که لازم است می توانید از رنگ طلایی بیشتری استفاده کنید.

کابینت ممبران سفید طلایی ، رنگی مناسب برای فضاهای کوچک و بزرگ:

زمانی که فضای آشپزخانه شما بزرگ است، انتخاب های فراوانی در رنگ کابینت خواهید داشت. می توانید از رنگ های تیره مانند مشکی یا قهوه ای سوخته استفاده کنید. یا از رنگ های روشن تر مانند قهوه ای، فندقی یا حتی سفید و طوسی استفاده کنید. مشکل از جایی ایجاد می شود که فضای آشپزخانه شما کوچک است و یا نور کافی ندارید.

به شما این نوید را می دهیم که یکی از بهترین گزینه ها برای طراحی آشپزخانه ی کوچک شما، کابینت ممبران سفید طلایی است. رنگ سفید باعث باز تر شدن فضا و بزرگ تر به نظر رسیدن آن می شود. همچنین به دلیل بازتاب نور بالاتری که نسبت به سایر رنگ ها دارد، می تواند فضای آشپزخانه شما را روشن تر و دلباز تر نشان دهد. بنابراین اگر سبک کلاسیک را برای آشپزخانه خود پسندیده اید و فضای کوچکی دارید، به شما کابینت ممبران سفید طلایی را پیشنهاد می دهیم.

رنگ سفید طلایی کابینت ممبران مناسب برای فضاهای کوچک

چرا کابینت ممبران سفید طلایی پر طرفدار است؟

رنگ طلایی معمولا نشان از تجمل ،ثروت و در عین حال کلاسیک بودن یک فضا را می رساند . زمان زیادی استفاده از این رنگ در طراحی دکوراسیون منزل فراگیر بود اما در حال حاضر برای افرادی با سلیقه کلاسیک و سلطنتی این رنگ در منبت کاری های آشپزخانه مثل سرستون ها و گل های تزئینی به کار میرود.

این رنگ در کنار رنگ آرام سفید یک ترکیب رنگ فوق العاده را به شما می دهد زیرا همچون سفید رنگی در عین حال درخشنده ولی ارام است و چون برا پایه رنپ زرد می باشد گرمی و صمیمیت نیز به فضای شما اضافه می کند

سر ستون منبت طلایی در مدل کابینت آشپزخانه ممبران آکس چوب

شاید اصلی ترین دلیل برای محبوبیت کابینت ممبران سفید طلایی را، واضح بودن جزئیات در آن دانست. کابینت ممبران، کابینتی با سبک کلاسیک است و بارز ترین ویژگی سبک کلاسیک، استفاده از جزئیات و تزئینات فراوان در طراحی آن است. اغلب کسانی که سبک کلاسیک را برای فضای منزل خود می پسندند، ترجیح می دهند جزئیات به بهترین شکل ممکن در کابینت های آن ها به چشم بیاید و هیچ ترکیب رنگی مانند سفید و طلایی نمی تواند جزئیات و کنده کاری های کابینت را به رخ بیننده بکشاند.

آکس چوب تولید کننده بهترین کابینت ممبران سفید طلاییسخن آخر:

شما می توانید با انتخاب کابینت ممبران سفید طلایی خانه ای شبیه به یک کاخ اشرافی برای خود بسازید. افراد بسیاری هستند که رنگ سفید را به تنهایی برای کابینت یا دکوراسیون منزل خود نمی پسندند، اگر شما هم در این دسته جای دارید، می توانید با ترکیب رنگ طلایی به میزان سلیقه خود، گرمی و شکوه بسیاری را به آشپزخانه خود ببخشید و از خانه ای رویایی که برای خود پدید آورده اید نهایت لذت را ببرید. امیدواریم این محتوا برای شما سودمند باشد و توانسته باشیم در انتخاب رنگ و مدل کابینت به شما یاری رسانده باشیم. ازین که همراه  آکس چوب بوده اید، از شما سپاسگزاریم.

امتیاز بدید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *