چرا کابینت آشپزخانه سفید همیشه طرفدار دارد؟

کابینت آشپزخانه سفید

کابینت آشپزخانه سفیدهمواره یکی از پر طرفدارترین رنگ کابینت بین همه مردم جهان است.این رنگ به علت ایجاد نوری زیاد فضای بزرگ تر نشان می دهد به همین علت مناسب خانه هایی با فضای آشپزخانه کوچک تر نیز می باشد.ما در این مقاله سعی کرده ایم از مزایای کابینت سفید، نحوه مراقبت و نگهداری از آن ، وسایلی که میتوانید در این آشپزخانه متناسب با دکوراسیون انتخاب کنید و انتخاب سنگ مناسب پیشخوان برای شما بنویسیم.

کابینت آشپزخانه سفید می‌تواند به چند روش برای خانه‌ی شما مفید باشد:

۱. آشپزخانه سفید در آزمایش گذشت زمان پایدار بوده و مقاومت دارد و همیشه طبق مد و سبک روز باقی می‌ماند
۲. سفید یکرنگ کاملاً خنثی است زیرا همه‌ی رنگ‌ها با سفید ست می‌شود.
۳. سفید یک واکنش عاطفی مثبت را ایجاد می‌کند.
۴. سفید نور را بازتاب می‌کند و باعث می‌شود یک آشپزخانه کوچک ،با وسعت بیشتری به نظر برسد.
۵. رنگ سفید پرفروش‌تر است.
۶.رنگ سفید به شما فرصت می دهد تا رنگ های متفاوتی را برای دیوارهای بین کابینت ها انتخاب کنید

رنگ سفید همچنان در بالای فهرست رنگ‌های موردعلاقه برای کابینت آشپزخانه های مدرن و کلاسیک قرار دارد. علاوه بر این ، همه‌ی رنگ‌ها زمانی خوب به نظر می‌رسند که بارنگ‌ سفید، یا حتی دیگر رنگ‌های خنثی مانند خاکستری، بژ و سیاه ست ‌شوند. نه‌تنها سفیدرنگ چشمگیری است، بلکه ازنظر احساسی نیز جذاب است ، چون سفید به نظر تمیز و تازه است و معرف خلوص می‌باشد ؛ سفید یکرنگ شاد است. دیوارهای سفید، کابینت‌ها، و پیشخوان‌ها،هم نور داخل و هم نور خارجی را منعکس می‌کنند و حتی کوچک‌ترین آشپزخانه‌ها نیز بزرگ‌تر به نظر می‌رسند.

زمانی که تصمیم می‌گیرید خانه خود را بفروشید ، یک آشپزخانه سفید به جذاب‌تر کردن آن برای خریداران کمک می‌کند.

آشپزخانه با کابینت سفید روشن

کارهایی که باید هنگام انتخاب سفید برای آشپزخانه‌تان در نظر بگیرید:

سفید به‌صورت رنگ‌های مختلف ظاهر می‌شود:مثل رنگ سفید گچی، سفید شیری ، سفید عتیقه، سفید صاف و براق(صدفی) . علاوه بر این، سفید گرم نیز وجود دارد، مثل آن‌هایی که توناژی از زرد / سبز دارند و سفیدبرفی، مثل آن‌هایی که با توناژی از آبی / خاکستری مایل به سبز وجود دارند.

رنگ‌های سفید گرم تیره‌تر به نظر می‌رسند؛ رنگ‌های سفید سرد روشن‌تر ظاهر خواهند شد. مهم این است که هنگام انتخاب رنگ برای کابینت آشپرخانه تان، این تغییرات را در ذهن خود در نظر داشته باشید.
مواد مختلف می‌توانند همان رنگ سفیدی که ظاهر شده است را تحت‌تاثیر قرار دهند. به عنوان مثال، یک توناژ سفید روی قفسه‌های چوبی تیره کمی تیره‌تر از همان توناژ که روی وسایل فولادی ضد زنگ به کار برده میشود‌،به نظر میرسد.

استفاده از یک لاک الکل با کیفیت بالا در بخش‌های کابینت و یا کف زمین یک روکش بازتابنده را به وجود می آورد، و هر رنگ دیگری که شما انتخاب می‌کنید را تغییر می‌دهد یا تر و تمیز تر نشان میدهد.

کابینت سفید با تناژ رنگی کرم

کابینت سفید با جزیره

بافت و دکور برای آشپزخانه سفید

با اضافه کردن بافت ،به آشپزخانه خود شخصیت بدهید. برای حال و هوای ظاهر آشپزخانه تان،استفاده از یک رنگ تقریبا مضطرب برای کابینت آشپزخانه جذابیت خاصی دارد. کاشی های متری سفید مقرون‌به‌صرفه و ماندگار بوده  و بافت و روشنایی نیز به آشپزخانه میبخشند.
یک الگوی هندسی – مانند herringbone for a backsplash- در یک آشپزخانه کاملا سفید به خوبی کاربرد دارد. سعی کنید قسمت هایی از کابینت ها را با  جزئیات نمای گوتیک امتحان کنید. تخته نان یک بافت برای سقف به محیط میبخشد.چوب زمانی که بارنگ سفید استفاده می‌شود ، غنی‌تر به نظر می‌رسد:

۱.لمینت های چوبی انتخاب خوبی برای کف آشپزخانه است و زیبا به نظر می آیند و به راحتی تمیز می شوند
۲.چوب حس گرمی به آشپرخانه سفید شما می دهد. چوب های طبیعی آشپزخانه سفید را از حالت سردی خارج می کنند.
۳.از تخته های مورب چوبی استفاده کنید تا تمرکز ایجاد کنید
۴.کاشی های رنگی و کوچک می تواند فضای آشپزخانه سفید شما تعادل ببخشد.

کف زمین را فراموش نکنید.استفاده از گرانیت سیاه برای کف کابینت آشپزخانه سفید ، کاشی های رنگی که فضای دراماتیک را به محیط اضافه می‌کنند و چوب ،گرما و زیبایی طبیعی را به محیط می‌بخشد.ما در مجموعه آکس چوب نمونه های بسیار زیبایی برای کابینت سفید اجرا کرده ایم که در عکس های زیر قابل مشاهده است.

پیشخوان کوارتز در کابینت آشپزخانه سفید

آشپزخانه سفید با کف سنگ

برای کابینت آشپزخانه سفید چه وسایلی بخریم ؟

بهترین رنگ برای ترکیب با آشپزخانه های سفید وسایل سیلور یا همان استیل هست که میتوانید با رنگ سیاه هم ترکیب کنید، مثلا یخچال سفید و جا قاشقی مشکی .

از آنجا که خریدار های خانه عاشق لوازم سفید هستند، برخی از تولید کنندگان انواعی از سفید ساده مثل مینای براق که شبیه شیشه سفید به نظر می‌رسد را معرفی کرده‌اند.

رنگ های استیل به دلیل اینکه خنثی هستند در کنار رنگ سفید جلوه بیشتری به فضای می بخشند و تعادل رنگی آشپزخانه شما را حفظ می کند.

کابینت سفید در آشپزخانه بزرگ

کابینت آشپز خانه سفید

پیشخوان برای کابینت آشپزخانه سفید

پیشنهاد ما سنگ کارارا یا مرمر کلکته مشابه مرمر ایتالیایی است که دارای رنگ سفید با رگه‌های خاکستری است.

کارارا به حالت خاکستری تر و با رگه های نرم تر به نظر میرسد  و کلکته روشن‌تر و برجسته تر و دراماتیک تر است،این سنگ مرمر با لکه‌های خاکستری و همراه با رگه، با لوازم خانه ی استیل  و دسته های کابینتی نیکل به خوبی ست میشوند.

صرفه‌جویی در پول با انتخاب لمینت ها یا اپن ها کوارتز مهندسی شده.! برای ایجاد ظاهری شیک و ملایم،رنگ های سفید کرمی و کوارتز هایی با توناژ طلایی انتخاب کنید.ایده‌های دیگری که باید برای پیشخوان  آشپزخانه سفید تان در نظر بگیرید عبارتند از :

۱.بتن سفید انتخاب بسیاری از طراحان و معماران است
۲.برای داشتن یک فضا و نمای روستایی انتخاب یک تخته قصابی بسیار جذاب می شود
۳.یک پیشخوان با مرمر تیره جذابیت فوق العاده ای به فضا کابینت آشپزخانه سفید شمااضافه می کند
۴.پیشخوان هایی با کوازترهای فشرده درخشش خاصی به فضا می بخشند

کابینت سفید آشپزخانه لوکس

کابینت آشپزخانه سفید

کلام اخر :

کابینت سفید شاید محبوب ترین رگ کابینت در سال های اخیر باشد. شما به راحتی می توانید این رنگ را با هر رنگی مخصوصا رنگ های گرم تلفیق کنید و یک تعادل رنگی خوب در محیط آشپزخانه خود ایجاد کنید.مزیت های کابینت آشپزخانه سفید در برابر انتخاب دیگر بیشتر اسا در نتیجه مردم این رنگ را به بقیه رنگ های ترجیح می دهند. شما میتوانید برای تنوع فقط رنگ پیشخوان و یا رنگ دیوارهای بین کابینت را تعویض کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

Comments (9)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *