کمد دیواری شیک و زیبا

کمد دیواری

کمد دیواری شیک و زیبا را می توانیم یکی از محصولات مهم در اتاق خواب خودمان، کودکانمان و … معرفی نماییم. کمد دیواری های متنوعی امروزه در بازار فروش موجود هستند و با توجه به سبک تولیدی آن ها و حتی با توجه به مواد اولیه استفاده شده برای ساخت آن ها، می توانیم نمونه های مختلفی را مشاهده و خریداری نماییم. همه ما خوب میدانیم برای قرار دهی لباس هایمان، کیف و کفش، کت و شلوار هایمان و حتی برای قرار دهی اکسسوری های موجود خود باید کمد دیواری مناسبی را دارا باشیم. در این حالت است که اتاق ما همواره مرتب خواهد بود.

کمد دیواری شیک

کمد دیواری شیک ممکن است از نظر هر فردی تعریف متفاوتی داشته باشد. ممکن است فردی تصور کند کمد دیواری چوبی برای اتاق او زیبایی خاصی را به ارمغان می آورد. فردی دیگر برای خرید کمد دیواری ابزار برنامه ریزی می کند تا ابزار های خود را در آن جای دهد. با توجه به نیاز هر فرد می توانیم نمونه های مختلفی از کمد دیواری زیبا و شیک را تعریف و معرفی نماییم. در این مقاله آکس چوب قصد داریم شما را با انواع این محصولات، مواد اولیه برای ساخت، قیمت، کیفیت و نوع چیدمان و ست کردن آن با دیگر وسایل اتاق آشنا نماییم.

کمد دیواری شیک و زیبا برازنده اتاق خواب شما

کمد دیواری شیک و زیبا می تواند دارای نمونه های متنوعی باشد. اگر به تازگی خانه خریده اید و قصد دارید برای اتاق های خواب خانه خود، کمد خریداری کنید. باید موارد بسیاری را در نظر بگیرید. اتاق خود را بررسی کنید. بهترین مکان برای قرار دهی کمد دیواری را انتخاب کنید. اگر قرار است اتاق مورد نظر، اتاق شما و همسرتان باشد، بهتر است سبک چیدمان و وسایل اتاق خود را انتخاب نمایید و با توجه به این سبک برای خرید نمونه ای از کمد دیواری از میان نمونه های مختلف اقدام کنید. حال اگر قرار است اتاق انتخاب شده برای فرزندتان باشد، بهتر است برای خرید کمد دیواری اتاق کودک اقدام نمایید. مهم نیست کدام اتاق با چه ابعادی باشد، در زمان خرید مهم نوع انتخاب شما خواهد بود. در نظر داشته باشید بهترین کمد های دیواری و شیک ترین آن ها برازنده اتاق خواب شما خواهند بود. از طرفی تنها به زیبایی این محصولات بسنده نکنید و بهتر است در عین زیبایی دارای کیفیت و کارایی بالایی نیز باشند. در این حالت تنها با خرید کمد دیواری شیک برای خانه خود زیبایی خاصی را به اتاق خواب خود و کودکانتان بخشیده اید.

کمد دیواری شیک باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

همانطور که در پاراگراف های بالایی اشاره نمودیم، تعریف هر فرد از کمد دیواری شیک خریداری شده یا قابل خرید کردن، متفاوت است. اما در حالت کلی کمد دیواری هایی که دارای صفت زیبایی یا شیک بودن هستند، دارای ویژگی های زیر خواهند بود:

 • این نمونه از کمد دیواری ها باید در محل صحیحی از اتاق نصب شوند.
 • این نمونه از محصولات باید دارای کیفیت بالایی باشند.
 • این محصولات باید دارای مواد اولیه مرغوب باشد.
 • نوع اتصالات این محصولات به یکدیگر باید قوی و محکم باشد.
 • این محصولات باید دارای قیمت مقرون به صرفه ای باشد.
 • باید دارای ابعاد و اندازه های استاندارد باشند.
 • باید محل قرار گیری هر محصولی در کمد تعیین شده و طبقه بندی شده باشد.
 • سبک انتخاب شده این محصول باید با دکوراسیون داخلی اتاق همخوانی داشته باشد.
 • رنگ آن نیز باید با دکوراسیون اتاق همخوانی داشته باشد.

با در نظر داشتن این موارد و موارد متعددی دیگر که ممکن است تنها برای شما مهم باشد، می توانید برای خرید نمونه ای از این کمد دیواری ها اقدام نمایید. در نظر داشته باشید کیفیت و هزینه و زیبایی در کنار یکدیگر حرف اول را خواهند زد و شما برای انتخاب کمد دیواری شیک محصولی را برخواهید گزید که این سه ویژگی را همزمان با یکدیگر دارا باشد.

موارد مهم در زمان خرید کمد دیواری شیک

انواع کمد دیواری های تولید شده

گاهی ممکن است با توجه به مواد اولیه برای ساخت کمد دیواری شیک، نمونه های مختلفی را در بازار مشاهده کنیم. کمد دیواری هایی که درب های چوبی دارند را کمد دیواری چوبی و کمد دیواری هایی که دارای منبت کاری هستند را به عنوان کمد دیواری منبت کاری شده می توانیم معرفی کنیم. همچنین امروزه از ام دی اف نز برای طراحی این محصولات استفاده می شود. درب های متنوع دیگری را نیز می توانیم در این نمونه محصولات مشاهده کنیم. همچنین کمد دیواری های متنوعی با توجه به نوع بسته شدن درب در بازار موجود است. برای مثال نمونه کمد دیواری ریلی، نمونه های قفلی و نمونه های آینه دار را می توانیم در این گروه جای دهیم. همچنین در نظر داشته باشید با توجه به سبک تولیدی این محصولات می توانیم کمد دیواری مدرن، کلاسیک، سنتی و قجری و … را مشاهده و خریداری نماییم.

چوب اولین ماده برای ساخت کمد دیواری شیک

همانطور که بیان نمودیم انواع مختلف و متنوعی از کمد دیواری شیک را در بازار میتوانیم مشاهده کنیم. از دیرباز تا به امروز از چوب به عنوان اولین و بهترین محصول برای ساخت کمد دیواری استفاده می کردند. این محصول از آفت زدگی جلوگیری خواهد کرد و لباس های شما را تا طول زمان های بسیاری سالم نگه خواهد داشت. چوب ها نیز خود دارای نمونه های متنوعی هستند، گاهی چوب گردو، چوب سرو، صنوبر و … را برای ساخت انواع کمد دیواری استفاده می کنند. رنگ های متنوعی را نیز برای ساخت این محصول مورد استفاده قرار خواهند داد، در این حالت در نهایت کمد دیواری زیبا و جاداری را برای مشتریان تولید خواهند نمود.

کمد دیواری منبت کاری شده

قیمت کمد دیواری شیک به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت یکی از مهم ترین و اساسی ترین مواردی است که باید در زمان خرید هر محصولی آن را بررسی نموده و در انتها بهترین و مقرون به صرفه ترین نمونه را تهیه کنید. از مهم ترین عواملی که در زمان ساخت کمد دیواری شیک می تواند بر قیمت آن تاثیر گذارد، موارد زیر را می توان عنوان نمود:

 • جنس چوب و یا هر ماده اولیه استفاده شده دیگر برای ساخت این محصول
 • کیفیت رنگ و اتصالات کمد دیواری
 • ابعاد و اندازه های کمد دیواری
 • نوع باز و بسته شدن کمد دیواری
 • میزان کارکرد منبت کاران بر روی این محصول
 • نوع نصب کمد دیواری

با در نظر داشتن این موارد می توانیم قیمت های متنوعی از این محصول را در بازار مشاهده نماییم. اما در نظر داشته باشید طبق تعرفه موجود در بازار نباید نمونه محصولات مشابه با یکدیگر قیمت های بسیار متنوعی را دارا باشند. با در نظر داشتن این موضوع می توانید برای خرید این محصول اقدام نمایید و مقرون به صرفه ترین و زیبا ترین نمونه را در انتها خریداری نمایید.

کمد دیواری ریلی نمونه ای جدید از انواع کمد دیواری اتاق کودک و کمد دیواری چوبی

همانطور که گفته شد نمونه های ریلی کمد دیواری امروزه دارای مخاطبین بسیاری هستند. امروزه با آپارتمان نشین شدن افراد و کوچک بودن فضای خانه ها و اتاق ها، نیازمند محصولاتی هستیم که جمع و جور باشند و در عین کوچک بودن و دست و پا گیر نبودن، دارای زیبایی نیز باشند. کمد های ریلی این توقع را برای خریداران کمد دیواری جدید برطرف نموده است و بدون درگیر کردن محیط بسیاری درب کمد به آسانی باز و بسته خواهد شد. این نمونه ها همچنین دارای قیمت های مناسبی در بازار هستند و زیبایی و مدرن بودن را می توانید از این محصولات الهام بگیرید. این محصول مناسب برای اتاق کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می باشد. با در نظر داشتن این موارد می توانید در صورت علاقه داشتن به این محصول، برای خرید کمد دیواری شیک به شکل ریلی اقدام نمایید.

سبک طراحی کمد دیواری شیک

قوانین صحیح چیدمان و قرارگیری کمد دیواری شیک در اتاق خواب

برای آن که کمد دیواری شیک خریداری شده جلوه بیشتری را به بیننده منتقل کند، شما باید نحوه اتصال، محل قرار گیری و انتخاب نمونه برتر را مورد بررسی قرار دهید. مهم ترین نکته در این زمینه ست نمودن کمد دیواری با نحوه دکوراسیون داخلی اتاق است. در این حالت بهتر است کمد دیواری با رنگ دیوار یکسان باشد. همچنین در نظر داشته باشید از دیوار های پرت و بدون استفاده اتاق برای نصب کمد دیواری شیک استفاده نمایید. در این حالت از تمامی فضای اتاق خود بدون دردسر استفاده نموده اید. با توجه به این موارد می توانید دکوراسیون داخلی اتاق خود را از پیش زیباتر نمایید.

خرید انواع کمد دیواری شیک موجود در بازار

بهتر است قبل از خرید نمونه کمد دیواری شیک، ابعاد و اندازه دیوار انتخاب شده را در نظر داشته باشید و سپس برای خرید نمونه های موجود در بازار اقدام کنید. گاهی نیز ممکن است کمد سازی که به آن مراجعه نموده اید بعد از دریافت ابعاد و اندازه برای ساخت نمونه کمدی که شما از او انتظار دارید اقدام کند. با همه این موارد می توانید برای خرید بهترین نمونه کمد های از پیش ساخته شده و یا نمونه های مختلف دیگر اقدام نمایید. کیفیت، زیبایی و کارایی و ابعاد کمد را در نظر داشته باشید و در صورت خرید اینترنتی به سایت و معتبر بودن آن توجه نمایید تا در انتها بهترین و لوکس ترین کمد دیواری را برای خانه خود خریداری نمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

Comments (2)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *