کاشی بین کابینتی مدرن ؛ چگونه کاشی بین کابینتی انتخاب کنیم؟

کاشی بین کابینتی مدرن

برای داشتن یک آشپزخانه‌ی زیبا و برای آنکه فضای خاص و ویژه ایجاد شود، عوامل متعددی دست به دست هم می‌دهند؛ یکی از مواردی که امروزه برای زیبایی دکوراسیون آشپزخانه کاربرد بسیاری دارد، کاشی بین کابینتی است. در اصل، این کاشی‌ها، برای زیبایی بیشتر و پوشش دادن دیوار مابین فضای دو کابینت، بکار می‌روند. البته در گذشته نیز کاشی بین دو کابینت کاربرد داشته، اما امروزه این کاشی‌ها، از متریال جدیدتری تشکیل شده‌اند و کیفیت بهتر و زیبایی بیشتری دارند. در گذشته، معمولا تمام آشپزخانه حتی قسمت پشت کابینت‌ها، به صورت یکپارچه از یک طرح کاشی می‌شده است، اما امروزه، حد فاصل بین دو کابینت ردیف بالایی و پایینی، از کاشی بین کابینتی استفاده می‌شود تا فضایی ویژه و خاص در آشپزخانه پدید آید. اگر به دنبال تغییر در دکوراسیون آشپزخانه یا چیدمان جدید فضای آشپزخانه‌تان هستید،  آکس چوب در این محتوا قصد دارد اطلاعاتی در زمینه‌ی معرفی و شناسایی کاشی بین کابینتی مدرن به شما ارائه دهد. از شما دعوت می‌کنیم در ادامه همراه ما باشید:

کاشی تیره بین کابینی

کاشی بین کابینتی چیست ؟

از قدیم تا به امروز، دیوار آشپزخانه‌ها به وسیله‌ی کاشی پوشانده می‌شدند و به راستی باید گفت، بسیار دشوار است که دیوار آشپزخانه را به وسیله‌ی متریال دیگری به غیر از کاشی پوشاند؛ زیرا انواع کاشی و سرامیک آشپزخانه، در برابر حرارت و شست‌وشو مقاوم هستند و کار تمیزکاری را برای صاحب‌خانه آسان‌تر می‌سازند. از آنجا که آشپزخانه نیز مکانی است که بسیار در معرض آلودگی و ذرات چربی قرار دارد، لازم است با متریالی مانند کاشی پوشانده شود تا بتوان به راحتی آن را تمیز و پاکیزه نمود.

همانطور که می‌دانید قسمت اعظم دیوار آشپزخانه، توسط کابینت‌ها پوشانده می‌شود و تنها قسمت کمی از آن باقی می‌ماند که این قسمت، معمولا همان فضای بین دو کابینت زمینی و هوایی، بالای اجاق گاز و بالای سینک ظرف‌شویی است؛ البته در آشپزخانه‌های بزرگ، ممکن است سهم بیشتری از دیوار آشپزخانه نمایان باشد.

کاشی‌های بین کابینتی، انواعی هستند که جنبه‌ی دکوراتیو و زیبایی در آن‌ها بیشتر اهمیت داده شده است، چرا که در قسمت‌هایی از دیوار نصب می‌شوند که در معرض نمایش و رویت قرار دارند.

قیمت کاشی بین کابینتی نسبت به کاشی‌های معمول آشپزخانه گران‌تر است، زیرا کیفیت و مقاومت این مدل کاشی‌ها بالاتر است؛ اما از آنجا که ما تنها مساحت کمی از دیوار آشپزخانه را کاشی می‌کنیم، هزینه‌ی آن چندان بار مالی را به خانواده تحمیل نخواهد کرد.

چرا باید از کاشی‌های بین کابینتی استفاده کنیم؟

باعث زیباتر شدن آشپزخانه می‌شود.

در تمیزی آشپزخانه موثر است.

باعث ایجاد تنوع در آشپزخانه‌های قدیمی می‌شود

جلوه‌ای نو و مدرن به آشپزخانه می‌بخشد.

به دلیل مقاومت بالاتری که دارند، کمتر دچار آسیب و خط و خش می‌شوند.

مزایا و امتیازات کاشی بین کابینتی:

 • از مزایای کاشی بین کابینتی این است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید دکوراسیون آشپزخانه را به راحتی تعییر دهید؛ از آنجا که کاشی‌های بین کابینتی به طور معمول، بر روی دیگر کاشی‌ها قرار می‌گیرند، بنابراین تعویض یا تغییر آن‌ها، کار چندان دشواری نیست، البته انواعی که قابل تعویض و چسبی هستند.
 • جنس کاشی بین کابینتی از جنس همان کاشی‌ها یا سرامیک‌هایی است که به عنوان کاشی آشپزخانه استفاده می‌شود، اما جنبه‌ی دکوراتیو و زیبایی آن، بیشتر رعایت شده است. یکی از مهم‌ترین نکاتی که در مرحله‌ی ساخت و تولید کاشی‌های بین کابینتی رعایت می‌شود، مقاومت و کیفیت بالاتر این مدل از کاشی‌ها است زیرا این کاشی‌ها بیشتر در معرض آلودگی و کثیفی قرار دارند تا بتوان ذرات چربی و آلودگی‌ها را به راحتی از سطح آن تمیز کرد. از کاشی‌های بین کابینتی در دیوار پشت سینک ظرف‌شویی، پشت اجاق گاز، حد فاصل بین دو ردیف کابینت‌های بالایی و پایینی و در قسمت بالای کانتر اوپن استفاده می‌شود؛ همانطور که مشاهده می‌شود، تمامی این قسمت‌ها در معرض تماس و کثیفی بیشتر و امکان آلودگی بالاتر قرار دارند، بنابراین هر چه جنس کاشی بین کابینتی بهتر و باکیفیت‌تر باشد، باعث می‌شود کار شما برای نگهداری و تمیزکاری آشپزخانه‌، راحت‌تر باشد.

کاشی بین کابینتی رنگی

 • مقاومت کاشی‌های بین کابینتی نسبت به ضربه، از کاشی‌های معمولی بالاتر است و علت آن، این است که این کاشی‌ها بیشتر در معرض ضربه و خط و خش قرار دارند، بنابراین از متریال قوی‌تری ساخته می‌شوند تا به آسانی در برابر ضرباتی که معولا در محل‌های پر رفت‌وآمد وجود دارد، تاب بیاورند و زیبایی خود را از دست ندهند.
 • تنوع رنگ و مدل در کاشی‌های بین‌کابینتی، به مراتب بیشتر از کاشی‌های معمولی است؛ کاشی‌های آشپزخانه، عمدتا از مدل‌های ساده و رنگ‌های ملایم انتخاب می‌شوند چرا که مساحت بیشتری را پوشش می‌دهند و ازین رو، نباید باعث شلوغی و پراکندگی ذهن مخاطب شوند، اما به دلیل اینکه کاشی‌های بین کابینتی، مساحت بسیار کمتری را پوشش می‌دهند و دست ما برای هزینه نیز، بازتر است، تنوع رنگ و مدل بیشتر خواهد بود و ما با انتخاب بیشتری مواجه خواهیم بود.
 • کاشی‌های بین کابینتی زیبایی آشپزخانه را دو چندان می‌کنند و باعث می‌شوند که فضای آشپزخانه جذاب‌تر به نظر برسد. از آنجا که کاشی کردن تمام آشپزخانه با متریال باکیفیت و گران‌قیمت، توجیه اقتصادی ندارد، طراحان معمولا کل آشپزخانه را از کاشی‌های متوسط و نسبتا اقتصادی استفاده می‌کنند، چرا که کاشی‌ها در زیر کابینت‌ها پنهان می‌شود و دلیلی هم برای ایجاد هزینه‌ی اضافی نیست. اما در قسمت‌هایی که دیده می‌شود، لازم است از کاشی‌های زیبا و باکیفیت استفاده شود تا علاوه بر راحتی کار، زیبایی آشپزخانه نیز دوچندان شود.

کاشی بین کابینتی سبز

در انتخاب کاشی آشپزخانه به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

 • از آنجا که مهم‌ترین نقش و کاربرد کاشی‌ بین کابینتی، جنبه زیبایی و دکوراتیو آن است، لازم است به زیبایی کاشی‌ و ست بودن آن با دکوراسیون خانه و آشپزخانه توجه کنید. از انتخاب رنگ‌هایی که هیچ گونه تناسبی با سبک دکوراسیون منزل شما ندارند، اجتناب کنید؛ زیرا این نمونه کارها، هر چند هم که زیبا و خاص باشند، به دلیل عدم هماهنگی، همچون وصله‌ای ناهمجور می‌باشند که نمی‌توانند جلوه‌ی خود را به درستی به عرصه‌ی نمایش در آورند.
 • استفاده از رنگ‌های روشن و براق، باعث انعکاس نور بیشتر در آشپزخانه می‌شود و این مساله نیز درباره‌‌ی کاشی‌های بین کابینتی صدق می‌کند، بنابراین برای آنکه آشپزخانه را بزرگتر و پرنورتر جلوه دهید، لازم است از کاشی‌های رنگ روشن‌تر استفاده کنید تا فضا دلباز و روشن‌ به نظر برسد.
 • استفاده از کنتراست رنگی و تضاد بین رنگ کابینت‌ها و کاشی بین کابینتی، باعث زیبایی در فضای آشپزخانه می‌شود؛ البته این یک قانون کلی نیست و ممکن است در برخی آشپزخانه‌ها به دلیل نوع دکوراسیون برعکس آن نیز صادق باشد.

 

کاشی بین کابینت تیره

 • استفاده از کاشی‌های عمودی و کشیده، باعث می‌شود که سقف آشپزخانه، بلندتر و کشیده‌تر دیده شود و این مدل کاشی‌ها برای آشپزخانه‌هایی که سقف کوتاهی دارند، بسیار مناسب است.
 • اگر مساحت آشپزخانه‌ی شما کوچک است، پیشنهاد می‌دهیم از کاشی‌هایی که عرض بیشتری دارند، استفاده کنید تا با خطای دیدی که ایجاد می‌شود، آشپزخانه‌تان، عریض‌تر به نظر برسد.
 • هنگام خرید کاشی بین کابینتی ، حتما به کیفیت و متریال تشکیل دهنده‌ی آن توجه کنید، همانطور که در مورد هر کالایی، کیفیت ضعیف، متوسط و مرغوب، در بازار موجود است، در مورد کاشی بین کابینتی نیز، این مساله صدق می‌کند و بهتر است به کیفیت کاشی‌ای که می‌خرید توجه و دقت داشته باشید تا هنگام تمیزکاری و نگهداری از آن، دچار زحمت نشوید.
 • کاشی‌های بین کابینت ، انواع مختلفی دارند و طیف گسترده‌ای از تنوع را تشکیل می‌دهند که از معمول‌ترین آن‌ها می‌توان به کاشی‌های سه‌بعدی، طرح فلز، طرح چوب، طرح شیشه و …. اشاره کرد.

کاشی بین کابنیت ها

استیکر کاشی آشپزخانه

استیکر کاشی آشپزخانه ، یکی از روش‌هایی است که امروزه برای کاهش هزینه و البته زیباتر شدن آشپزخانه ، به جای کاشی‌ بین کابینتی استفاده می‌شود. این مدل از استیکر‌ها بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که تمایل ندارند هزینه‌‌ی زیادی برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه انجام دهند و یا کسانی که به طور موقتی در یک منزل اسکان کرده‌اند و انجام هزینه‌های بیشتر، برایشان مقرون به صرفه نیست. استیکر‌ کاشی ، در واقع نوعی برچسب است که اگر از انواع باکیفیت و ممتاز آن استفاده کنید، در نگاه اول، ابدا قابل تشخیص نخواهد بود که تصویر است و اصلا کاشی نیست.

این استیکر‌ها در مقابل آب و رطوبت و حتی مواد شوینده مقاومند و شما به راحتی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. استیکرهای کاشی ، طیف‌های گسترده‌ای از اشکال مختلف را در بر دارند؛ از شکل‌های سه‌بعدی، منظره، طرح چوب، اشکال سنتی و اسلیمی و حتی طرح‌های مدرن، همه به عنوان استیکر کاشی در بازار موجودند و چنانچه با طرح و دیزاین آشپزخانه‌ی شما هماهنگ باشند، می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در انتخاب استیکر کاشی آشپزخانه باید به آن توجه کنید، سایز استیکر است. از آنجا که کاشی‌های آشپزخانه، سایزهای مختلفی دارند، بالطبع استیکرها نیز در سایزهای مختلفی در بازار موجودند و لازم است قبل از خرید آن‌ها، به سایز کاشی آشپزخانه دقت کنید تا دچار اشتباه نشوید.

کاشی بین کابنیت مدرن

کاشی بین کابینتی و تاثیر آن در دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه یکی از محیط‌هایی است که زیبایی و جلوه‌ی بصری آن، نقش مهمی در انگیزه و روحیه‌ی اهالی خانه دارد. نظم و سازماندهی مناسب آشپزخانه، به همراه نمای ظاهری آن، فضای کار و فعالیت را برای شما مهیا می‌کند و شما را برای طبخ یک غذای لذیذ تشویق می‌نماید.

از آنجا که قسمت‌ اعظم دیوار آشپزخانه به وسیله‌ی کابینت‌ها پوشانده می‌شود، دیوار مابین دو کابینت آشپزخانه، معمولا تنها بخشی از دیوار است که به چشم می‌رسد؛ بنابراین رنگ و ظاهر آن، تاثیر شگرفی در دکوراسیون آشپزخانه خواهد داشت.

به عنوان مثال، استفاده از کاشی‌های بین کابینتی براق و رنگ روشن، در بزرگ‌تر نشان دادن آشپزخانه موثر است. در مثالی دیگر، اگر از کاشی‌های بین کابینتی آینه‌ای استفاده شود، خطای دید بیشتری ایجاد می‌شود و آشپزخانه بسیار بزرگتر از اندازه‌ی معمول خودش نشان داده می‌شود. در ادامه، به معرفی انواع کاشی بین کابینت مدرن می‌پردازیم:

جدیدترین کاشی بین کابینتی مدرن

 • کاشی بین کابینتی طلایی

چنانچه کابینت‌های شما رنگ‌ قهوه‌ای یا طرح چوب دارند، یکی از بهترین گزینه‌ها کاشی بین کابینتی طلایی رنگ است. رنگ طلایی باعث ایجاد فضایی ویژه و لاکچری در آشپزخانه می‌شود و محیطی گرم را ایجاد می‌کند.

کابینت‌های قهوه‌ای رنگ با کاشی‌های بین کابینتی مسی رنگ نیز ترکیب زیبا و جذابی را ایجاد می‌کنند و باعث می‌شوند آشپزخانه‌ی شما درخشنده و براق به نظر برسد.

کاشی بین کابینتی طلایی

 • کاشی بین کابینتی رنگ تیره

چنانچه کابینت‌های آشپزخانه‌ی شما رنگ روشن هستند، مانند رنگ سفید یا کرم، برای ایجاد تضاد و کنتراست رنگی بیشتر، بهتر است از کاشی‌های بین کابینتی رنگ تیره استفاده کنید. طبیعتا کاشی‌های رنگ تیره، بازتابش نور کمتری دارند و نور را به خوبی منعکس نمی‌کنند؛ بنابراین اگر ازین کاشی‌ها استفاده می‌کنید بهتر است از نورپردازی در زیر کابینت‌ها استفاده کنید و ازین طریق، نور بیشتری بر روی کانتر یا پیشخوان آشپزخانه ایجاد کنید.

کاشی بین کابینتی تیره

 • کاشی بین کابینتی سفید

اگر آشپزخانه‌ی شما کوچک است، پیشنهاد می‌شود از کاشی بین کابینتی سفید که نور را بیشتر بازتاب می‌دهد و باعث انعکاس بیشتر نور و روشنایی در آشپزخانه می‌شود، استفاده کنید. با استفاده ازین مدل کاشی، می‌توانید در میزان نور آشپزخانه نیز صرفه‌جویی کنید؛ زیرا از خاصیت‌های رنگ سفید این است که باعث پرنورتر شدن آشپزخانه می‌شود.

کاشی بین کابینتی سفید رنگ، در دو مدل براق و مات موجود است و طبیعتا رنگ براق آن، بازتاب نور بیشتری دارد و برای آشپزخانه‌های کوچک و کم‌نور مناسب‌تر است. اما چنانچه آشپزخانه‌ی شما پرنور است و یا از کابینت‌های براق مانند هایگلاس یا کابینت ام‌دی‌اف براق استفاده می‌کنید، بهتر است از نمونه‌کاشی‌های بین کابینتی مات استفاده کنید، تا تعادل بیشتری در آشپزخانه برقرار کنید و از افراط در پخش نور پیشگیری نمایید.

کاشی بین کابینی سفید

 • کاشی بین کابینتی طرح سنگ

یکی از جذاب‌ترین طرح‌های کاشی بین کابینتی مدرن ، طرح سنگ است. این مدل، ممکن است تنها طرح سنگ باشد و یا از سنگ‌های کوچک طبیعی تشکیل شده باشد. طبیعتا کاشی‌هایی که از جنس سنگ طبیعی تشکیل شده‌اند، زیباتر و جذا‌ب‌ترند و مقاومت‌ آن‌ها در برابر عوامل محیطی بیشتر است و البته قیمت بالاتری نیز دارند. تمیزکاری کاشی‌هایی که از سنگ طبیعی تشکیل شده‌اند به مراتب دشوارتر است زیرا دارای پستی و بلندی‌ هستند، اما کاشی‌های طرح سنگ، جلوه‌ی سنگ را نمایش می‌دهند، قیمت پایین‌تری داشته اما نحوه‌ی تمیزکاری‌ آسان‌تری دارند.

کاشی بین کابینتی طرح سنگ

 • کاشی بین کابینتی آینه‌ای

معمولا در دکوراسیون مدرن، از متریال براق که انعکاس نور بالایی دارند، بیشتر استفاده می‌شود. کاشی بین کابینتی آینه‌ای ، همانطور که پیشتر نیز اشاره شد، بازتاب نور بسیار بالایی داشته و باعث می‌شوند تصویر شما و نمای آشپزخانه، در حد فاصل کابینت‌های ردیف بالایی و پایینی نمایش داده شود و به همین دلیل، آشپزخانه‌ی شما به مراتب بزرگتر و عمیق‌تر نشان داده می‌شود. اگر آشپزخانه‌ی شما مینیمال و کوچک است، استفاده از کاشی بین کابینتی آینه‌ای، به طور شگفت‌انگیزی آشپزخانه‌ی شما را وسیع‌تر نشان می‌دهد.

از معایب کاشی بین کابینتی آینه‌ای ، شیوه‌ی نگهداری نسبتا دشوار آن نسبت به نمونه‌های دیگر است؛ زیرا این مدل از کاشی، به دلیل اینکه آینه‌ای است کثیفی را با وضوح بیشتر نشان می‌دهد.

کاشی بین کابینت ایینه ای

 • کاشی بین کابینتی آجری‌مانند

کاشی‌های آجری‌مانند یکی از محبو‌ب‌ترین کاشی‌های بین کابینتی هستند که در آشپزخانه‌های مدرن کاربرد دارند. این کاشی‌ها با آجر‌های رنگی جذاب که هارمونی و هماهنگی با یکدیگر دارند، باعث ایجاد فضایی گرم در آشپزخانه می‌شوند؛ زیرا عموما این کاشی‌ها از آجرهایی با ترکیب رنگ‌های گرم مانند قهوه‌ای، نارنجی، زرد، کرم و … تشکیل شده‌اند که روی هم رفته، باعث ایجاد محیطی گرم و صمیمی می‌شوند.

البته کاشی‌های بین کابینتی آجری با رنگ‌های سرد، که از طیف رنگی خاکستری، سفید، مشکی، آبی نیز تشکیل شده است، در بازار موجود است و برای آشپزخانه‌هایی که تم سرد و خنک دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاشی بین کابینتی طرح آجری

 • کاشی بین کابینتی سه‌بعدی

بسیاری از افراد طرفدار حجم هستند و ترجیح می‌دهند از دکوراسیون حجیم در چیدمان منزل‌شان استفاده کنند. کاشی‌های سه بعدی، در عین حال که صاف هستند، ظاهری حجم‌دار و سه‌بعدی را در آشپزخانه ایجاد می‌کنند و باعث می‌شود حدفاصل بین دو کابینت عمیق به نظر برسد.

چنانچه قصد دارید فضایی منحصربفرد و خاص در آشپزخانه داشته باشید، می‌توانید ازین کاشی‌های سه‌بعدی با طرح‌های مختلف و منظره‌مانند استفاده کنید.

به عنوان مثال، اگر سینک ظرف‌شویی شما رو به دیوار است و موقعیت آن به نحوی است که فضایی دلگیر و بسته را برای شستن ظرف‌ها ایجاد می‌کند، می‌توانید از کاشی‌های سه‌بعدی با طرح منظره‌های جذاب و خاص، برای دیوار پشت ظرف‌شویی استفاده کنید. طرح‌هایی مانند درختان، جنگل، آکواریوم، هاوایی، جزیره، خانه روستایی، پنجره و ….

البته کاشی‌های سه‌بعدی ، ممکن است برای همه جذاب نباشند و یا شاید به زودی از منظره و طرح آن خسته شوید، بنابراین اگر فردی تنوع‌طلب هستید و یا قصد دارید منزل خود را به زودی بفروشید و یا اجاره دهید، بهتر است با دقت بیشتری در این مورد تصمیم بگیرید.

نکاتی در مورد خرید کاشی بین کابینتی که نباید فراموش کنید!

هنگام خرید یا انتخاب کاشی بین کابینتی لازم است به نکات زیر دقت و توجه کنید:

کاشی بین کابینتی آبی

 • مقاومت در برابر شست‌وشو و رطوبت

همانطور که می‌دانید آشپزخانه محیطی است که در آن پخت و پز صورت می‌گیرد و طبیعتا در معرض کثیفی و ذرات چربی قرار دارد. کابینت‌ها، کف‌پوش، دیوارها، کاشی آشپزخانه نیز باید در بازه‌های زمانی مشخص تمیز و چربی‌زدایی شوند. کاشی که به عنوان کاشی بین کابینتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، لازم است از متریالی تشکیل شده باشد که بتوانید آن را با خیال راحت با مواد شوینده‌ی خانگی و یا مواد شیمیایی تمیز کنید، خصوصا کاشی‌های اطراف گاز، به تمیزی بیشتری نیاز دارند و لازم است در بازه‌های زمانی کوتاه‌تری تمیز شوند. اگر کاشی انتخابی، از مقاومت پایینی برخوردار باشد، به مرور زمان کیفیت و زیبایی خود را در اثر برخورد با مواد شوینده و شست‌وشو از دست می‌دهد.

 • مقاومت در برابر ضربه

کاشی‌های ظریف که در برابر کوچک‌ترین ضربه آسیب می‌بینند یا لب‌پر می‌شوند، گزینه‌های مناسبی به عنوان کاشی آشپزخانه نیستند؛ زیرا آشپزخانه جایی است که احتمال برخورد اشیاء در آن زیاد است و چنانچه شما کاشی را‌ انتخاب کنید که جنس ضعیفی داشته باشد، ممکن است به زودی شکسته یا خراب شود و زیبایی‌اش را از دست بدهد.

کاشی بین کابینتی رنگی

 • مقاومت در برابر گرما و حرارت اجاق گاز

امروزه بیشتر از اجاق‌گازهای رومیزی استفاده می‌شود تا اجاق‌گازهای معمولی که به وسیله‌ی درب شیشه‌ای از دیوار آشپزخانه فاصله می‌داشتند؛ در واقع، درب شیشه‌ای اجاق‌گازهای قدیمی، یک محافظ بود که از پرت شدن ذرات غذا و چربی به کاشی‌ها و دیوار پشت گاز، پیشگیری می‌کرد، اما این امکان در گازهای رومیزی از بین رفته است. کاشی‌ که به عنوان کاشی بین کابینتی انتخاب می‌کنید، باید در برابر حرارت ناشی از پخت‌وپز مقاومت داشته باشد تا رنگ آن بر اثر گرما، تغییر پیدا نکند. کاشی‌های بی‌کیفیت، خصوصا در رنگ‌های روشن، بر اثر حرارت ناشی از حرارت گاز، زرد رنگ و کدر می‌شوند و زیبایی خود را از دست می‌دهند.

 • هماهنگی با دکوراسیون آشپزخانه و کابینت‌ها

در انتخاب کاشی بین کابینتی ، لازم است هماهنگی و هارمونی بین اجزای آشپزخانه را حفظ کنید. از انتخاب کاشی‌های شلوغ و پر نقش و نگار که ممکن است به زودی شما را دلزده و خسته کنند اجتناب کنید و رنگ‌هایی را انتخاب کنید که با رنگ کابینت‌های شما کنتراست و تضاد رنگی ایجاد می‌کنند و یا اگر از یک خانواده رنگی هستند، با یکدیگر هماهنگی دارند.

کاشی بین کابینتی قهوه ای

سخن پایانی

کاشی بین کابینتی مدرن ، طیف گسترده‌ای از رنگ و مدل را در بر می‌گیرد و می‌تواند طرح چوب، ساده، سنتی و یا هر مدل دیگر باشد که ما در این محتوا تنها به نمونه‌های پرکاربرد آن اشاره کردیم. بسته به مدل آشپزخانه و سبک آن و البته سلیقه‌ی خود، می‌توانید بهترین کاشی را انتخاب کنید و به آشپزخانه‌تان رنگ و جلوه‌ای ویژه و منحصربفرد ببخشید.

ازین که همراه این محتوا بوده‌اید از شما سپاسگزاریم. امیدواریم مطالب گفته شده در این مقاله، برایتان مفید و سودمند واقع شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.